Альфа-Банк Україна – у ТОП-50 інноваційних компаній України

Новини 10 грудня 2019 - 10:00

Спільно з профільними експертами і читачами Delo.ua, редакція журналу «ТОП-100» склала рейтинг «Інноваційні компанії», в якому виділила 50 найбільш інноваційних компаній та відібрала по п'ять лідерів у кожній галузі. У фінансовому секторі найінноваційнішим визнаний Альфа-Банк Україна.

Для складання рейтингу було розглянуто 160 компаній з різних сфер, а в лонг-лист додано ті, річний обіг яких перевищує 100 млн грн. У список потрапили компанії, які розробили новий або вдосконалили існуючий продукт, технологію або послугу, а також ті, які використовують інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами.

Експертне журі оцінювало компанії за трьома параметрами: інноваційність продукту компанії, інноваційні підходи в управлінні бізнес-процесами, масштаб інновацій компанії. Читачі Delo.ua в ході голосування, яке тривало протягом трьох тижнів, також могли пропонувати до участі компанії, вказавши, чому компанію можна вважати інноваційною.

У підсумку, в рейтинг потрапили 50 компаній за галузями. У фінансах серед лідерів інноваційного рейтингу був відзначений Альфа-Банк Україна завдяки запуску технологічної онлайн-платформи Alfa Digital. Останньою на сьогодні інновацією Альфа-Банку стала осіння емісія унікальних платіжних карток без нанесення номера та інших реквізитів. Номер картки, термін дії та CVV-код такої картки клієнти банку можуть побачити в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Це має зробити використання картки максимально безпечним. Також однією зі значних інновацій став проект «ОК, Альфа!» - онлайн-платформа для підприємців з простою онлайн-реєстрацією і відкриттям рахунку без візиту в банк.