Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 рейтингу надійності депозитів рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг»

Новини 09 грудня 2014 - 11:25

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 рейтингу надійності депозитів, згідно з дослідженням рейтингового агентства «Стадарт-Рейтинг», а також був відзначений аналітиками агентства в категорії «Оптимальна депозитна пропозиція» за співвідношенням надійність – процентна ставка.

Відповідно до даних дослідження, з початку 2014 року банк домігся приросту регулярного капіталу на 8,33%, а значення адекватності капіталу в Альфа-Банку склало 17%. Крім цього, за підсумками дев'яти місяців норматив ліквідності банку склав 124,95%, що на 45,42 п.п. вище, ніж по банківській системі в цілому. Агентство також звернуло увагу, що 24 жовтня 2014 року Альфа-Банк Україна повністю і в строк погасив синдикований кредит у розмірі 72,5 млн. доларів США, порахувавши, що в складний економічний період виконання банком точно в строк своїх зовнішніх зобов'язань в іноземній валюті є кращим практичним тестом на надійність.

«Оцінка незалежних рейтингових агентств є важливим показником стабільності будь-якої фінустанови, адже для того, щоб переконатися в його надійності, сьогодні клієнтам необхідно аналізувати рейтинг банків за останні три-п'ять років. Цю функцію успішно виконують за них українські та міжнародні рейтингові агентства. Дана незалежна оцінка є ще одним підтвердженням нашої надійності, що для вкладників означає здатність Альфа-Банку Україна своєчасно і в повному обсязі виконувати свої зобов'язання перед клієнтами, – зазначив Артур Атанов, Директор з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. – І, на додаток, я хочу запропонувати клієнтам найпростіший, хоч і суб'єктивний, спосіб оцінки банку: просто приходьте в відділення і подивіться, чим живе банк, чи видає він вклади, чи пропонує кредити – спілкуйтеся, ставте запитання! Ми готові на них відповісти!».

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат