Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна увійшов до трійки найбільш медіаактивних фінансових установ за підсумками 3 кварталу, посівши 2 місце в загальному репутаційному рейтингу

Новини 01 грудня 2015 - 17:02

Компанія «НоксФішес» підвела підсумки щоквартального медіа дослідження «МедіаВершки» за 3 квартал поточного року. За результатами експертного репутаційного дослідження Goodwill-фактор, яке здійснюється методом експертного опитування аналітиків, журналістів та представників регулятора, в комбінації з оцінкою характеристик медіа-поля за 3 кв. 2015 р. - Альфа-Банк Україна посів 2 місце в загальному експертному рейтингу банків.

За підсумками досліджуваного періоду за переважною більшістю досліджуваних позицій Альфа-Банк Україна зайняв лідируючі місця. У рейтингу «Медіа Гігантів» і «Медіа Естетів» Альфа-Банк посів 2 місце відповідно.

У рейтингу банків за показником «обізнаність» Альфа-Банк увійшов до ТОП-3 серед усіх банків системи, а за показником «схвалення» став лідером галузі для експертного сегмента аналітиків і регуляторів, зайнявши 2 місце за «схваленням» з боку журналістів.

У розрізі досліджуваних блоків «Бізнес», «Зовнішні комунікації», «Внутрішні комунікації», «Банківський продукт», банк знаходиться постійно в трійці лідерів.

«Ми постійно розвиваємо співпрацю зі ЗМІ, регуляторами і діловим співтовариством, оскільки живемо за принципами відкритості та прозорості бізнесу. І ми вдячні експертам за позитивну оцінку нашої роботи, - зазначає Рушан Хвесюк, Головний керуючий директор Альфа-Банку Україна. - Ми продовжимо нашу активну взаємодію з діловим та експертним співтовариством, і продовжимо покращувати наші взаємини також і з нашими клієнтами, намагаючись і надалі виправдовувати довіру всіх наших зацікавлених сторін».

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. https://alfabank.ua/

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат