Альфа-Банк Україна увів до складу правління Івана Світека

Новини 25 травня 2017 - 18:24

Спостережна рада Альфа-Банку Україна увела до складу правління банку Генерального менеджера Альфа-Банку Україна Івана Світека.

Світека призначено на посаду на невизначений строк.

Нагадаємо, у лютому було оголошено про призначення Івана Світека на посаду Генерального менеджера Альфа-Банку Україна.

Україна – восьма країна, де працює чех Іван Світек, після США, Франції, Австрії, Ірландії, Німеччини, Бразилії та Росії. На позиції Генерального менеджера Альфа-Банку Україна Іван Світек буде відповідати за стратегію подальшого розвитку банку та його операційну діяльність.

Іван Світек є одним із провідних спеціалістів в сфері фінансів та банкінгу, а також менеджером – управлінцем вищого рівня з великим досвідом роботи в країнах ЄС, Східної Європи, Латинської Америки.

В 1991 році він обіймав посаду Радника міністра фінансів Чехословаччини, а потім - з 1993 по 1994 роки – працював в Citibank (Прага, Чехія). З 1994 по 1998 роки Світек працював в Pepsi Cola Intarnational в Австрії та Чехії. Протягом 1998 - 2008р.р. Іван Світек працював в General Electric – Capital Services, де обіймав позиції Головного фінансового директора, Заступника Голови Правління; Заступника Головного керуючого директора  GE Capital Bank (Прага, Чехія); керівника  GE Consumer Finance (Дублін, Ірландія) та Президента і Головного керуючого директора GE Money Bank (Сан-Пауло, Бразилія).

З 2008 по 2015 роки Світек обіймав посади Керуючого директора і Голови правління банку Хоум кредит в Росії, який належить до міжнародного холдингу Home Credit B.V. зі штаб-квартирою в Амстердамі (Нідерланди).

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат