• ua
  • ru
  • en
    Мова тимчасово недоступна для даної сторінки
Cash'U CLUB A-CLUB

Альфа-Банк Україна вдруге визнано найбільш роздрібним банком України

Новини 09 лютого 2018 - 11:39

Альфа-Банк Україна став переможцем рейтингу «Банки 2018 року», здобувши першість в номінації «Найбільш роздрібний банк» від видання «Фінансовий клуб». Згідно з методикою  рейтингу, нагорода вручена за найбільший абсолютний приріст кредитного портфеля фізичних осіб протягом січня-листопада 2017 року, який склав 2,87 млрд грн.

Окрім цього, Альфа-Банк Україна було відзначено в інших номінаціях рейтингу «Банки 2018 року». Зокрема, банк посів друге місце у рейтингу «Найбільш картковий банк», показавши приріст кількості активних платіжних карток протягом січня-вересня 2017 року на 459 тис. одиниць. Також банк увійшов до числа найбільш ощадних банків, посівши третє місце за показником приросту коштів фізичних осіб (+2,96 млрд грн протягом січня-листопада 2017 року).

Відзначило видання «Фінансовий клуб» й активну роботу Альфа-Банку Україна з корпоративними клієнтами: банк посів третє місце за показником приросту депозитів юридичних осіб (+1,49 млрд грн) у номінації «Найбільш корпоративний банк».

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат