Альфа-Банк Україна вибрав кращих тренерів для річної програми навчання співробітників

Новини 21 грудня 2019 - 11:16

Альфа-Банк Україна підбив підсумки марафону тренерів та тренінгових компаній Talents for Talents. Переможці – 22 кращих учасника – отримують річний контракт з банком на участь у програмі професійного розвитку співробітників.

Марафон Talents for Talents проходив у два етапи. На етапі реєстрації було прийнято 82 заявки, 52 з яких вийшли до другого туру. Протягом наступних 10 днів були презентовані демоверсії тренінгів кожного учасника, продемонстровані різноманітні методики, а також техніки навчання і розвитку персоналу. До складу журі марафону увійшли представники банку, керівники HR-функцій інших компаній.

Карта тренерських компетенцій охоплює знання в таких напрямах, як: лідерство, комунікації, управління проектами, управління змінами та інноваціями, організаційна культура, особистісне зростання та емоційний інтелект, професійні hard skills, корпоративні програми, програми для HR, гейміфікація та бізнес-симуляції, а також нестандартні тренінгові програми.

Завдяки марафону вдалося сформувати потужний пул талановитих фахівців тренінгового ринку – ТОП 22. Додатково 14 тренерів були обрані для розміщення інформації про них на внутрішньому порталі Academy. Протягом 2020 року всі вони будуть задіяні в навчанні і розвитку співробітників банку. Talents for Talents також сприяє розвитку тренерської спільноти України, ставши майданчиком для обміну знаннями. Альфа-Банк Україна планує підтримувати цей діалог, завдяки регулярним зустрічам учасників ТОП 22.

Перша зустріч кращих тренерів і урочисте оголошення результатів марафону відбулися 18 грудня в головному офісі Альфа-Банку в БЦ «Торонто-Київ».