Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна відкрив офіс Alfa-Digital

Новини 12 червня 2017 - 11:11

Наприкінці травня в київському бізнес-центрі SP Hall відбулася креативна презентація команди повного циклу Alfa-Digital, яка працює над мобільним банком, інтернет-сервісом та електронною комерцією Альфа-Банку Україна. Запрошені журналісти взяли участь у квесті Mission I̶m̶possible з використанням сучасних ґаджетів та IT-новинок, а потім – спілкувалися із топ-менеджментом банку.

Іван Світек, Генеральний менеджер Альфа-Банку Україна зауважив: «Альфа-Банк багато інвестує в розвиток інтернет- та мобільного банкінгу. Ми розуміємо, що дистанційний банкінг повинен бути «смачним», тобто приносити людям позитивні емоції від користування ним. Іншими словами, по-справжньому хороший мобільний банкінг — це не тільки максимальна зручність в управлінні власними коштами, а й естетичне задоволення від простого і комфортного вирішення фінансових питань. Саме такий продукт і створює наш Alfa-Digital».

Андрій Саченко, член Правління, директор блоку інформаційних технологій Альфа-Банку Україна: «Команда Alfa-Digital розвиває концепцію «mobile first», коли клієнт знайомиться з банком за допомогою мобільного додатку і потім повноцінно керує своїми коштами в ньому. Хочемо перенести в мобайл 100% сервісів, які сьогодні доступні через десктоп, контакт-центр і у відділеннях Альфа-Банку. А щоб такі сервіси були максимально зручними для клієнта, ми використовуємо usability-експертизу».

 «Ми вважаємо, що майбутнє саме за електронними продуктами і сервісами. Саме тому і виник Alfa-Digital, який дає змогу інтенсивно розвивати «цифру» в банку. Адже класичний банківський підхід з усіма його процедурами і процесами не дає можливості швидко розвивати digital-напрямок, — розповів Максим Патрін, віце-президент, голова електронного бізнесу Альфа-Банку Україна. — Відразу після запуску Alfa-Digital ми домовилися про іншу швидкість оновлення в онлайн-сервісах Альфа-Банку. І вже реалізуємо це, випускаючи нові релізи щомісяця».

Ольга Папанова, директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку Україна, також прокоментувала у відповідь на запитання журналістів про доцільність випуску монофункціональних мобільних додатків: «Альфа-Банк Україна акумулює весь необхідний сервіс для зручного управління власними коштами в єдиному універсальному мобільному додатку — Alfa-Mobile Ukraine. В ньому є все, що потрібно для активації картки онлайн та подальшого ефективного управління своїми коштами. Серед останніх оновлень у мобільному банку: присвоєння PIN-коду та кодового слова за карткою онлайн, миттєві карткові перекази за номером мобільного телефону, швидке списання грошей з накопичувального рахунку «Дохідний сейф».

Alfa-Digital — команда повного циклу, що працює над мобільним банком Alfa-Mobile Ukraine, інтернет-сервісом My Alfa-Bank та електронним бізнесом. Менше ніж за півроку діяльності Alfa-Digital, інтернет-сервіс Альфа-Банку отримав срібло в рейтингу ТОП-50 провідних банків України від Фінансового клубу та срібло в рейтингу журналу Бізнес.

У березні 2017 розробники показали новий мобільний банк Alfa-Mobile Ukraine. Тепер він працює на повністю самостійній платформі і значно швидше реагує на зміни потреб клієнтів. В першу чергу зробили те, чого користувачі чекали найбільше:

  • Touch ID: швидкий вхід у додаток за відбитком пальця. Доступний для смартфонів з операційною системою Android 6.0 та iOS 7 і вище (моделі iPhone 5s і вище).
  • Р2Р перекази за номером телефону: отримувача коштів обираєте в телефонній книзі або вказуєте номер його телефону. Адресат отримує кошти миттєво. Опція реалізована для переказів між картками Альфа-Банку.

Цікаво, що лише через 3 місяці після релізу нового мобільного банку ми перетнули позначку у 50 тисяч завантажень. Додаток тут http://bit.ly/2msk3GX

 

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат