Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна відзначено двома нагородами платіжної системи Mastercard

Новини 05 жовтня 2017 - 14:26

Успіхи в розвитку карткових та платіжних продуктів Альфа-Банку Україна були високо оцінені представниками міжнародної платіжної системи Masterсard. У рамках щорічної міжбанківської конференції Masterсard Day Альфа-Банк Україна було відзначено нагородами за розширення портфоліо кредитних карт та за фокус на розвиток електронних каналів продажу.  

В конференції Masterсard Day традиційно взяли участь провідні банки-партнери міжнародної платіжної системи Masterсard. Під час конференції відбулася і власне церемонія нагородження переможців, де було названо кращі фінансові установи, що досягли значних успіхів в окремих напрямах роздрібного бізнесу та розвитку платіжних технологій.

Олексій Пузняк, директор з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку, відзначив: «Навряд чи сьогодні ви зустрінете банкіра, який буде суперечити тому, що електронні канали продажу вже в найближчому майбутньому стануть основним способом взаємодії між банком і клієнтом. Ми працюємо в цій парадигмі не перший рік, тому активно розвиваємо цей напрям і надаємо нашим клієнтам можливість користуватися більшістю ключових банківських сервісів саме в режимі «онлайн». Це і миттєвий онлайн-кредит, і онлайн-погашення кредиту, онлайн-страхування тощо».

Раніше платіжна система Masterсard відзначала Альфа-Банк Україна нагородами за продуктові рішення, лідерство в інноваціях, а також за краще просування сервісу переказу з карти на карту MoneySend.

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат