Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна вітає з Днем Незалежності України!

Новини 20 серпня 2015 - 14:55

Команда Альфа-Банку Україна святкує 24-у річницю незалежності України та дарує своїм клієнтам святкову пропозицію. Напередодні свята співробітники банку вітатимуть клієнтів у традиційних українських вишиванках. Цей яскравий національний символ допоможе нам висловити підтримку і віру в нашу країну.

Альфа-Банк Україна - майже ровесник молодої української держави. Вже понад 20 років ми поруч з нашими клієнтами - приватними та корпоративними, великими компаніями і малими підприємцями. Ми підтримуємо їх під час підйомів і спадів, допомагаємо у вирішенні фінансових питань і залишаємо місце для важливого в їхньому житті.

І сьогодні ми можемо сказати, що наші спільні зусилля вилилися в відчутний результат. Ми продовжуємо стійкий розвиток і прагнемо бути кращими в наданні якісного сервісу, зручних сучасних банківських рішень клієнтам у кожному сегменті. Ми є відповідальним роботодавцем та платником податків, беремо участь у реформуванні фінансового сектора і підтримуємо вагомі загальнонаціональні проекти.

«Альфа-Банк Україна - банк з активною позицією, і ми хочемо, щоб більше українців вірили в себе і розуміли, що майбутнє нашої країни створюється нашими руками, тут і зараз. В наших силах змінити наше життя на краще, а наша роль - бути відповідальним банком та надійним фінансовим партнером для наших клієнтів. Переконаний, що наша спільна робота сприятиме становленню започаткованих змін, як в банківському секторі, так і в економіці країни в цілому», - коментує Рушан Хвесюк, Головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.

В рамках святкування Дня Незалежності України банк запрошує своїх клієнтів скористатися спеціальною святковою пропозицією. Кожен клієнт, який відвідає будь-яке відділення банку в період з 21 по 24 серпня, зможе здійснити платіж за кредитом або кредитною карткою без комісії.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH перебувають в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Найбільші кінцеві бенефіціари ABH Holdings SA (ABHH): Михайло Фрідман (Ізраїль, 36,47% акцій) і Герман Хан (Ізраїль, 23,27%), Петро Авен (РФ, 18,12%), Олексій Кузьмічов (РФ 13, 76%).

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат