Альфа-Банк Україна визнано кращим роздрібним і ощадним банком України

Новини 06 лютого 2020 - 11:00

5 лютого на конференції VI Legal Banking Forum Альфа-Банк Україна був відзначений трьома нагородами в рейтингу «Банки 2020 року» за версією інформаціного агентства «Фінансовий клуб». Альфа-Банк Україна переміг у номінаціях «Роздрібний банк», «Ощадний банк для населення» та «Ощадний банк для бізнесу».

Редакція «Фінансового клубу» нагородила кращі банки 2020 року в сумі номінаціях у кожній з п'яти категорій банків. Альфа-Банк Україна отримав свої нагороди в категорії великих банків іноземних банківських груп.

У номінації «Роздрібний банк» Альфа-Банк Україна став переможцем завдяки максимальному серед банків групи абсолютному приросту гривневих кредитів фізичних осіб за січень-листопад 2019 року, в номінації «Ощадний банк для населення» — за показником абсолютного приросту гривневих поточних рахунків фізичних осіб за січень-листопад 2019 року. Нагороду в номінації «Ощадний банк для бізнесу» Альфа-Банк Україна виборов за найбільший абсолютний приріст залишків на гривневих поточних рахунках юридичних осіб за січень-листопад 2019 року,

У методології визначення кращих банків використовувалися дані звітності банків, які публікує Національний банк України станом на 1 січня і 1 грудня 2019 року. Ключовими показниками для визначення переможців у різних номінаціях стали динаміка активів, депозитного та кредитного портфелів фізичних та юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, в також динаміка портфеля платіжних карт.