Альфа-Банк Україна впроваджує сервіс «Валютний калькулятор»

Новини 21 грудня 2015 - 17:03

Альфа-Банк Україна пропонує своїм клієнтам, користувачам Інтернет-банку My Alfa-Bank, новий сервіс «Валютний калькулятор» та інформацію щодо курсів валют, як по картках, так і в касах банку. Тут же можна подивитися і курс валют, встановлений НБУ.


«Ми цінуємо час наших клієнтів і докладаємо багато зусиль, щоб їм було просто і легко працювати з фінансовими інструментами. Зараз ми зробили ще один крок у цьому напрямку, реалізувавши сервіс «Валютний калькулятор», який відображає актуальні курси купівлі та продажу валют, як для карток, так і для готівкових операцій через касу банку. На головній сторінці Інтернет-банку My Alfa-Bank, а також у фінансовому календарі тепер відображається зручний список валют, курси, дата і час поновлення реального курсу. Тут наочно видно курси валют на сьогоднішній день та їх динаміка», - зазначає Ольга Папанова, Директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку Україна.


Щоб подивитися курс валют, необхідно зайти в інформаційний блок на головній сторінці Інтернет-банку «My Alfa-Bank» або відкрити Фінансовий календар на вкладці «Сервіси» і вибрати дату.


Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. 

Альфа чат