Альфа-Банк Україна всьоме виступає партнером міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest

Новини 07 лютого 2017 - 10:12

Сьомий Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest 2017 традиційно відбудеться за підтримки Альфа-Банку Україна у Львові в період 23 – 27 червня. Цього року на нас чекають 5 днів джазу, 3 сцени у місті та 48 концертних годин.

Серед вже анонсованих організаторами заходу музикантів —  відома вокалістка Чайна Мозес зі своєю новою програмою, володарі двох премій «Греммі» — оркестр Goodwin's Big Phat Band, американський вокаліст та композитор Грегорі Портер, інтернаціональне тріо світових зірок джазу Mare Nostrum. За свіжими анонсами хедлайнерів фестивалю слідкуйте в соцмережах на сторінках Alfa Jazz Fest та  Альфа-Банку Україна.

Традиційно в період проведення фестивалю Львів відвідує понад 100 тис. гостей, як із  України, так і іноземців. Минулого року редакція The Guardian внесла Alfa Jazz Fest до списку ТОП-10 кращих джазових фестивалів Європи, поруч з Францією, Великобританією, Швейцарією та іншими провідними країнами.

Крім концертів визнаних джазових музикантів, під час фестивалю проходять джем-сешени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу. Тому Alfa Jazz Fest — це ще й платформа для обміну думками та ідеями між гостями заходу — представниками культурної еліти країни, бізнесу, зірок медіа та іншими.

Квитки на Alfa Jazz Fest з’являться в продажу вже з 20 квітня. Півроку промайнуть швидко. Тож незабаром зустрінемося на фестивалі!

Alfa Jazz Fest - міжнародний джазовий фестиваль, який з 2011 р. щорічно проходить в форматі open-air в червні у Львові. Вперше фестиваль було організовано Альфа-Банком Україна в 2011 році з ініціативи Михайла Фрідмана, бізнесмена та благодійника, уродженця Львова, співвласника міжнародного консорціуму Альфа-Груп, частиною якого є Альфа-Банк Україна. За 6 років проведення фестивалю на його сценах виступили більше 300 джазових виконавців з усього світу, понад 100 тис. гостей з України та іноземців відвідали Львів. Офіційний сайт: https://alfajazzfest.com