A-CLUB

Альфа-Банк Україна взяв участь в Retail & Development Business EXpo - 2017

Новини 12 Квітня 2017 - 14:51

Віце-президент, в. о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна Олексій Пузняк виступив спікером на конференції Retail & Development Business EXpo - 2017 року з темою «Синергія Альфа Банк - Ритейл».

Аудиторію заходу - керівники IT-компаній, мереж роздрібної торгівлі представники компаній легкої промисловості, профільних асоціацій та інші гравці у сегменті retail. Серед обговорюваних тем: синергія банку і retail-бізнесу, клієнтоорієнтованість продуктів, майбутнє дистрибуції, управління продажами та інші.

Зокрема, Олексій Пузняк у своїй доповіді вказав на переваги від кооперації retail і банкінгу, як для представників бізнесу, так і для їх клієнтів.

«Власники карток Альфа-Банку Україна отримують зручний та безпечний спосіб оплати за товари і послуги (як offline, так і оnline), сashback на картку, можливість безкоштовної розстрочки по картці, додаткові вигоди у вигляді бонусів і акційних пропозицій. Для представників роздрібної торгівлі кооперація з банком означає збільшення кількості лояльних клієнтів, зростання середнього чека покупки, розвиток оnline-сервісів із оплати покупок і, звичайно, реалізацію зарплатного проекту з надійним партнером, - розповідає Олексій Пузняк, в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Власники карток Альфа-Банку, крім задоволення від покупок, отримують ще й реальну вигоду!»

Зараз Альфа-Банк в своєму активі має такі кобрендові кредитні картки: AlfaConnect (з МТС), Alfa Sky Pass (з МАУ), Фокс Клуб (з Фокстрот), ЕКО-Максимум (з ЕКО-Маркет). Вибрати картку і залишити онлайн-заявку можна тут https://alfabank.ua/private-persons/credits/cards

Для представників бізнесу Альфа-Банк Україна також може запропонувати зарплатні проекти на базі пакетів Comfort, Ultra і Platinum Black. Кожен із пакетів має свій набір сервісу залежно від потреб клієнтів та вартості щомісячного обслуговування. Серед головних переваг - можливість безкоштовного зняття готівки в банкоматах нової об'єднаної мережі банкоматів Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку, процентний дохід на тимчасово вільні кошти, зручний мобільний банкінг, якісний сервіс і можливість безкоштовного користування пакетом. Вибрати картку і залишити онлайн-заявку можна тут https://alfabank.ua/private-persons/pakety-uslug

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат