Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна зайняв 8 місце в квартальному рейтингу порталу "Мінфін"

Новини 26 серпня 2015 - 16:19

Альфа-Банк Україна зайняв 8 місце за підсумками 2 кварталу серед 38 українських банків у рейтингу порталу "Мінфін". Загальний бал банку в рейтингу становить 3,97, найвищу оцінку - 5 балів - банк отримав за показниками "Досвід роботи на ринку", а також "Частка на ринку роздрібних депозитів". 4 балам в рейтингу відповідають показники "Платіжна репутація" і "Відносне зростання", а також "Масштаб діяльності банку" і "Відносне зростання роздрібного портфеля вкладів за квартал".

«Альфа-Банк Україна в поточних умовах продовжує демонструвати надійність і стійкість, здатність протистояти зовнішнім викликам, що підтверджується високою оцінкою експертів ринку і наших клієнтів, - підкреслює Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна. - За всі роки роботи ми не раз доводили здатність повною мірою виконувати взяті на себе зобов'язання перед вкладниками. Ми продовжуємо розвиватися і прагнемо бути кращими в наданні якісного сервісу, зручних сучасних банківських рішень клієнтам у кожному сегменті. Дотримання цих принципів, а також підтримка з боку акціонерів дає змогу банку утримувати міцну основу для стабільної та успішної роботи».

Рейтинг стійкості банків від порталу «Мінфін» - це щоквартальна оцінка діяльності банків на підставі інформації з офіційних і відкритих джерел. У рейтинг включені банки перших трьох груп за класифікацією НБУ, а також невеликі банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень. За умовами рейтингу фінустанови отримують бал від 1 до 5 залежно від показників, що характеризують їх стресостійкість та лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація і т. д.
У рейтингу використовувалися дані офіційної звітності банків станом на 1 липня 2015 року. При складанні середньої експертної оцінки враховувалися думки рейтингового агентства "Експерт-Рейтинг", "Українського кредитно-рейтингового агентства" та "Національного рейтингового агентства" Рюрик ", а також інвестиційної компанії Dragon Capital.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Найбільші кінцеві бенефіціари ABH Holdings SA (ABHH): Михайло Фрідман (Ізраїль, 36,47% акцій) і Герман Хан (Ізраїль, 23,27%), Петро Авен (РФ, 18,12%), Олексій Кузьмічов (РФ 13, 76%).

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат