A-CLUB

Альфа-Банк Україна запропонував безкоштовну доставку кобрендових карток Wargaming

Новини 04 Травня 2017 - 12:21

Альфа-Банк знову підготував гарну новину для геймерів: відтепер вони можуть скористатися службою доставки при оформленні кобрендової картки Альфа-Банк і Wargaming: World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships.

Послуга надається по всій Україні безкоштовно. Термін доставки становить до 5 днів з моменту виготовлення картки та інформування про це її власника.

Як тільки картка буде готова, вам зателефонують і домовляться про зручний місце і час доставки. Для отримання картки потрібно пред'явити оригінал паспорта та ідентифікаційного коду.

«Прихильники онлайн-ігор - це особлива категорія клієнтів: вони хочуть якомога ефективніше розпоряджатися часом і отримувати максимальну кількість банківського сервісу онлайн, без прив'язки до відділення. Прислухаючись до їхніх потреб, ми реалізували безкоштовну доставку карт, - коментує Олексій Пузняк, віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Кобрендові картки Альфа-Банку і Wargaming стають ще ближчими до наших клієнтів».

Нагадаємо, з 1 грудня 2016 Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming почав випуск трьох видів банківських карток для любителів танкових і морських битв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships. Картки випускаються на базі World MasterCard PayPass безкоштовно, а їх річне обслуговування коштує 200 грн.

Додаткова інформація контакт-центр Альфа-Банку 0 800 50 35 30 (безкоштовно з моб. по Україні).

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат