Альфа-Банк Україна запропонував сервіс доставки пакетів послуг Comfort, Ultra та Platinum Black

Новини 13 травня 2017 - 11:55

Відтепер клієнти банку можуть скористатися службою доставки при замовленні  преміальних пакетів послуг Comfort, Ultra і Platinum Black через інтернет.

Важливо: сервіс безкоштовний та працює по всій Україні. Термін доставки становить до 5 днів з моменту виготовлення картки та інформування про це її власника.

Як тільки картка буде виготовлена, клієнту зателефонує співробітник банку для того, щоб домовитися про зручне місце та час доставки. Доставка відбувається співробітниками банку. Для отримання картки потрібно пред’явити оригінал паспорта та ідентифікаційного коду.

«Відтепер, оформлюючи пакети послуг Comfort, Ultra і Platinum Black, наші клієнти мають зручну альтернативу: отримати картку у будь-якому відділенні банку або ж кур’єрською службою. Доставка   безкоштовна, тож улюблені картки стають ще ближчими, —  розповідає Олексій Пузняк, віце-президент, в. о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. —  Тим більше, враховуючи усі переваги преміальних пакетів послуг: безкоштовний випуск картки та  зняття готівки в банкоматах по всьому світу, додаткові картки для дружини чи картки в іноземній валюті, sms-інформування, фінансовий захист коштів на картці, відсотки  на залишок коштів, зручний мобільний та інтернет-сервіс».

Отже, замовивши пакети Comfort, Ultra і PlatinumBlack онлайн на сайті Альфа-Банку, їх можна отримати з доставкою в будь-який куточок України.

Для цього потрібно:

  • Відкрити розділ для приватних осіб «Пакети послуг» на сайті Альфа-Банку Україна
  • Обрати потрібний пакет
  • Обрати адресу доставки
  • Натиснути кнопку «Замовити»

Додаткова інформація на сайте www.alfabank.ua або  в контакт-центрі Альфа-Банку 0800 50 35 30 (безкоштовно по Україні).