Альфа-Банк Україна запустив Garmin Pay

Новини 27 серпня 2018 - 11:45

Альфа-Банк Україна запустив сервіс безконтактних платежів Garmin Pay для розумних годинників Garmin. Новий платіжний сервіс став для банку першим проектом на власному процесинговому центрі, на який банк успішно мігрував 22 серпня.

Garmin Pay - швидкий платіжний сервіс, призначений в першу чергу для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя, цінують свободу рухів і не хочуть обтяжувати себе зайвими речами. На пробіжці, під час фітнесу, вечірніх прогулянок і на вечірці більше немає необхідності носити з собою гаманець і платіжні картки. Досить піднести руку з розумним годинником до терміналу – і оплату буде здійснено.

Сервіс уже доступний всім власникам карток Visa від Альфа-Банку Україна, які користуються розумними гаджетами Garmin серій vivoactive® і Forerunner®. Крім можливості здійснювати безконтактні платежі, ці годинники стежать за пульсом власника, допомагають планувати і відслідковувати тренування, можуть отримувати повідомлення та багато іншого в залежності від моделі.

Активізувати послугу Garmin Pay не складно. Користувачеві потрібно завантажити в Google Play або App Store додаток Garmin Connect, синхронізувати смартфон зі смарт-годинником і додати банківські картки Visa від Альфа-Банку Україна.

Щоб розрахуватися розумним годинником, потрібно ввести пароль і піднести годинник до терміналу. При цьому дані номера картки платника замінюються персональним цифровим кодом (токеном), тому картка і рахунок користувача захищені.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат