Альфа-Банк Україна запустив Garmin Pay для карток Mastercard

Новини 01 вересня 2020 - 12:00

З 1 вересня платіжний сервіс Garmin Pay став доступний власникам карток Mastercard від Альфа-Банку Україна, які користуються розумними ґаджетами Garmin.

Garmin Pay – це швидкий платіжний сервіс, орієнтований на аудиторію, яка вибирає активний спосіб життя та віддає перевагу функціональним стильним ґаджетам, таким як смарт-годинник Garmin.

Годинники вже давно користуються популярністю серед спортсменів, завдяки опціям контролю пульсу, планування тренувань тощо, а також можливості отримувати повідомлення й приймати дзвінки, не відволікаючись на смартфон.

З 1 вересня власникам смарт-годинників Garmin більше не потрібно брати з собою гаманець з платіжною карткою на прогулянку, пробіжку, заняття фітнесом або вечірку – підносиш руку з годинником до терміналу – і оплата здійснена.

Альфа-Банк реалізував можливість прив'язати картку до сервісу Garmin Pay для Android та IOS. Користувачеві потрібно просто завантажити з Google Play або App Store додаток Garmin Connect, синхронізувати смартфон зі смарт-годинником і додати свою картку Mastercard від Альфа-Банку Україна.