Альфа-Банк Україна запустив мережу безконтактних банкоматів

Новини 27 листопада 2019 - 12:31

У листопаді мережа банкоматів Альфа-Банку Україна була доповнена новим функціоналом – технологією безконтактної передачі даних NFC. Це дозволило клієнтам банку отримувати доступ до карткових сервісів в банкоматах за допомогою смартфона.

Банкомати з новим функціоналом легко впізнати по графічному зображенню знака безконтактної оплати. Щоб скористатися одним з них, досить піднести до зони з цим знаком свій смартфон або смарт-годинник з токенізованною платіжною карткою (сервіси Apple Pay і G Pay) або картку з технологією безконтактної оплати (Visa payWave або Mastecard PayPass) і після введення ПІН-коду здійснити необхідну операцію.

Власники безконтактних карток Альфа-Банку, а також клієнти, які токенізували картки в сервісах Apple Pay і G Pay, можуть скористатися в безконтактних банкоматах банку широким переліком операцій: перегляд балансу рахунку, отримання міні-виписки, поповнення картки, переказ на карту Альфа-Банку, підключення послуги смс-інформування, поповнення «Дохідного сейфа» і багатьма іншими. Клієнтам інших банків доступні зняття готівки і перегляд балансу. При цьому для проведення безконтактних операцій по картках інших банків необхідна відповідна підтримка функціоналу на стороні банку-емітента.

На сьогоднішній день в мережі Альфа-Банку Україна працює більше 120 NFC-банкоматів у великих містах України,  й надалі мережа буде розширюватися.

 Безконтактні банкомати – це сучасне і безпечне рішення для проведення операцій по картках. Створення мережі АТМ з NFC-модулем – черговий важливий крок у впровадженні безконтактних технологій в банківські продукти.