Альфа-Банк Україна запустив новий цифровий банк Sense SuperApp з відеочатом і медіа всередині. Як змінилася Альфа, щоб це стало можливим

Новини 26 листопада 2020 - 09:30

У 2020 рік Альфа-Банк Україна увійшов з чітким планом роботи над трансформацією внутрішніх процесів, які впливають на якість продуктів і сервісів. Крок за кроком ми впроваджували нові проекти. Але повною мірою оцінити, як змінилася Альфа, клієнти можуть тільки сьогодні, 26 листопада, коли ми презентуємо новий цифровий банк – Sense SuperApp.

 Що робить Sense SuperApp особливим, а Альфа-Банк – новим

Віддалене відкриття рахунку за 10 хвилин через відеочат. Альфа-Банк першим в Україні запустив повноцінну відеоідентифікацію. Це процес, за допомогою якого можна стати клієнтом банку і відкрити картковий рахунок через відеочат. Після оформлення цифрова картка активується у Sense і відразу готова до використання, клієнт є ідентифікованим і може повноцінно користуватися всіма послугами банку.

Один додаток для фізосіб і ФОП. У Sense ми об'єднали цифровий банкінг для фізичних осіб та ФОП-клієнтів. Тепер клієнти-підприємці можуть управляти своїми особистими і бізнес-рахунками в одному додатку. У першому ж релізі доступні єдиний профіль клієнта й основні операції для ФОП: перегляд інформації про рахунки, виписки, платежі в гривні, створення шаблонів для сплати податків. З кожним оновленням функцій більшатиме.

Дизайн додатку з максимальною персоналізацією. Кожен клієнт – це індивідуальність, і Sense дає можливість бути собою. Це означає, що у кожної людини цифровий банк може виглядати по-різному. Робочий стіл – це нова сутність додатку, це і є твій особистий цифровий банк, який ти можеш редагувати. Можна міняти все: назви рахунків, дизайн ярликів і їхнє розташування, створювати папки з популярними платежами, вибирати тему, фон робочого столу і звуки. Навіть стиль спілкування! У Sense їх три, від дружнього до офіційно-ділового. А ще цифровий банк знає три мови.

Технологія drag'n'drop – «Тягни-Кидай». Улюблена функція наших програмістів. На робочому столі всі ярлики можуть взаємодіяти між собою, майже як іконки додатків у смартфоні. Щоб це зробити, потрібно просто перетягнути одну іконку на іншу. Так в Sense проводяться найпопулярніші операції:

  • рахунок у гривні + рахунок у доларах = обмін валют,
  • рахунок + шаблон = оплата або переказ за шаблоном,
  • Cash'U CLUB + рахунок = повернення кешбека реальними грошима на рахунок.

Об'єднана історія операцій, виписка і шаблони. Одна на всі рахунки зі зручною системою легкого пошуку за назвою і фільтрами: за датою, сумою, категорією, карткою. Тап на операцію – і з'являться всі її деталі, свайп вліво – можливість створити шаблон, повторити платіж або сформувати квитанцію. Виписка з будь-якого рахунку: карткового, кредитного, депозитного. Вона знаходиться в розділі управління кожним рахунком. Можна сформувати виписку і зберегти на смартфон або відправити на E-mail.

Sense Now – банківська небанківська стрічка новин, з якою не буде нудно. Наша редакція щодня випускає статті на тему фінансів, мобільних технологій, подорожей і лайфстайлу.

Sense SuperApp – це не тільки про цифровий банк, і не тільки для фізосіб. Перший крок – це об'єднання профілю фізособи і ФОП. Попереду ще три великі проекти, а вже в грудневому релізі додатку стануть доступні:

  • для клієнтів – фізичних осіб: digital-картка для існуючих клієнтів;
  • для підприємців: збереження реквізитів податкової після оплати, швидкі перекази по drag'n'drop між своїми рахунками ФОП і фізособи.