Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна запустив послугу інтернет-еквайрингу для мережі АТЛ

Новини 31 серпня 2015 - 15:08

Команда розвитку електронного бізнесу Альфа-Банку Україна реалізувала можливість за допомогою інтернет-еквайрингу оплачувати товари і послуги для мережі автомобільного обслуговування АТЛ.

«Спільно з нашим партнером - мережею АТЛ - ми реалізували можливість для клієнтів оплачувати товари на сайті компанії за допомогою платіжних карток Visa/MasterCard будь-якого банку України, - зазначає Олександр Беззубов, Директор з розвитку електронної комерції Альфа-Банк Україна. - Враховуючи високі стандарти обслуговування в мережі АТЛ, зручні і надійні механізми оплати є на сьогодні невід'ємною їх складовою. Еквайринг від Альфа-Банку - це просте, зручне, безпечне і надійне рішення для наших партнерів та їх клієнтів, оцінити переваги якого можна вже зараз».

АТЛ - мережа комплексного автомобільного обслуговування, яка об'єднує 42 спеціалізованих автомагазини та автосервісних станції по всій Україні. Автомагазини АТЛ пропонують широкий спектр автомобільних аксесуарів, шин і дисків, акумуляторів, запасних частин і витратних матеріалів, автохімії та автокосметики практично для всіх марок автомобілів. Автосервісні станції пропонують негайну установку запчастин, поточний ремонт та обслуговування фактично для всіх марок автомобілів за сприятливими і фіксованими цінами.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH перебувають в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Основні кінцеві бенефіціари ABH Holdings SA (ABHH) Михайло Фрідман (Ізраїль) і Герман Хан (Ізраїль) володіють 60% акцій і проживають у Великобританії.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат