Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна запустив проект зарплатно-карткового обслуговування для моряків

Новини 25 березня 2016 - 11:12

Альфа-Банк Україна розробив новий зарплатно-картковий проект, призначений для крюїнгових і судноплавних компаній, моряків та їхніх родин. Проект стартував в Одеському регіоні, і являє собою спеціальне банківське рішення, що дозволяє оптимізувати всі процеси компаній, пов'язані з нарахуванням і виплатою заробітної плати.

Для роботодавців моряків - крюїнгових і судноплавних компаній - банк надає індивідуальний тариф на обслуговування зарплатно-карткового проекту, реальне скорочення часу і коштів на перерахування заробітної плати морякам. Також Альфа-Банк забезпечує цілодобову підтримку клієнтів - персональний менеджер оперативно вирішить будь-яке питання, що стосується банківського обслуговування.

«Ми розвиваємо нішеві продукти - зараз це головний напрямок в сегменті зарплатно-карткових проектів. Бюджетні організації, великі мережеві компанії, моряки і ІТ-компанії:  всі ці клієнти вимагають особливого підходу і рішень, які враховують потреби як співробітників, так і самих компаній, - коментує Максим Акінчиць, директор з розвитку бізнесу і по роботі з ключовими клієнтами Альфа-Банку Україна. - Крюїнгові і судноплавні компанії - сегмент дуже цікавий для Альфа-Банку, це клієнти рівня Affluent і VIP. Ми пропонуємо для них спеціальні рішення: безкоштовний випуск основної та додаткової карток преміум класу, безкоштовне зарахування та зняття готівки, в тому числі і за кордоном, обслуговування членів сімей моряків, кредитування та безліч інших переваг пакетного обслуговування».

«Одеса спочатку будувалася як портове місто, тому робота доброї половини її жителів якимось чином була пов'язана з морем. Колись у одеситів існувала фраза: «Одна половина одеситів ходить по морях, а інша, краща, чекає їх, напружено вдивляючись у далечінь, - зазначила Олена Сілецька, регіональний керівник з продажу і дистрибуції в Альфа-Банку Україна в м.Одесі. - Моряки мають у нас особливий статус і пошану. Близькі  члени їх сімей повинні відчувати себе впевнено в очікуванні своїх чоловіків і батьків. І хто, як не самі одесити, розуміє краще своїх земляків. Саме тому проект і стартував в південній частині нашої країни - Одеса, Миколаїв, Херсон».

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат