Альфа-Банк Україна зберігає кредитні ліміти без змін і нараховує кешбек 10% на продукти

Новини 27 березня 2020 - 12:00

Ситуація, що склалася в Україні з початку дії карантину, внесла серйозні корективи у життя як простих українців, так і великих компаній. Альфа-Банк Україна, як один з найбільших і найнадійніших банків країни, з перших днів обмежувальних заходів поставив перед собою мету зберегти високий рівень сервісу і онлайн-доступ до продуктів і послуг банку.

На даний час банк зберігає всі поточні ліміти по кредитних картках без змін, дозволяючи клієнтам забезпечити собі необхідну фінансову «подушку» до повноцінного виходу на роботу. В останньому оновленні мобільного банку клієнтам також відкрито опцію моментального оформлення онлайн-кредиту, а також збільшення ліміту по кредитній картці.

Крім того, Альфа-Банк Україна запустив акцію, завдяки якій клієнти отримують 10% кешбеку за витрати у найнеобхідніших сьогодні категоріях – продукти харчування і таксі, а також при оплаті послуг ігрових і кіно-сервісів.

За два тижні карантину робота офісів і відділень Альфа-Банку Україна була перебудована з урахуванням необхідності забезпечення безпечного доступу клієнтів до касових операцій і консультацій менеджерів у всіх регіонах України. Безперебійна робота онлайн-сервісів, перш за все, мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine і контакт-центру, дозволяють сьогодні клієнтам отримати повний спектр послуг у будь-якій точці нашої країни.

Альфа-Банк Україна в повному обсязі виконує зобов'язання перед клієнтами і партнерами. Ми залишаємося з клієнтами на зв'язку 24/7 і готові надати необхідну допомогу!