Альфа-Банк Україна збільшив строк кредиту готівкою до 60 місяців

Новини 19 травня 2020 - 14:29

Альфа-Банк Україна завжди оперативно реагує на потреби клієнтів та вдосконалює продукти та сервіси, щоб кожен міг отримати необхідну фінансову допомогу. І не важливо, потрібні гроші на раптові витрати або ж запланований ремонт чи купівлю авто. Саме тому банк збільшив строк кредиту готівкою до 60 місяців! Тож платежі для клієнта стають меншими, що додає зручності у сплаті.

Альфа-Банк Україна пропонує клієнтам вигідні кредити готівкою та ще й з рекордною швидкістю оформлення –  всього за 45 хвилин. Гроші ви зможете отримати, навіть не виходячи з дому. Їх вам доставить наш мобільний банкір разом з документами на підпис.

Завдяки багаторічному досвіду у фінансовій сфері та споживчому кредитуванні, ми розуміємо, як важливо для наших клієнтів вчасно отримати фінансову допомогу з комфортними умовами погашення.

Аби оформити кредит, потрібно зробити три прості кроки.

  • Заповніть заявку на кредит на сайті банку або за телефоном 3530.
  • Очікуйте дзвінок співробітника банку для оформлення кредиту.
  • Отримуйте гроші від мобільного банкіра.

Оформлення передбачає мінімальний набір документів, а для внесення щомісячних платежів діють зручні дистанційні канали, які дозволяють погашати кредит без комісії навіть з карток інших банків. Це:

Ознайомитися з умовами кредитування та оформити заявку можна за посиланням.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат