«Альфа-Драйв»: восьмий і дев’ятий переможці отримали грошові сертифікати

Акції 22 жовтня 2019 - 16:09

Альфа-Банк Україна вручив грошові сертифікати на 25 000 гривень наступним переможцям акції. Ними стали харків'янка Гармаш Валентина Василівна та Вікторія Василівна Гейделе з Ужгорода.

З серпня Альфа-Банк Україна проводить акцію «Альфа-Драйв», покликану підтримати підприємців у розвитку їхнього бізнесу. Щотижня банк проводить розіграш сертифікатів на 25 тисяч гривень серед ФОПів усієї України, які користуються онлайн-банком та безконтактною бізнес-карткою банку. А у грудні буде розіграно головний приз «Альфа-Драйву» — преміальний позашляховик. І з кожним тижневим розіграшем він стає все ближчим.

Восьмою власницею сертифікату на 25 000 гривень стала харків'янка Валентина Василівна, яка з 2002 року веде бізнес із надання приміщень в оренду. Валентина Василівна обрала Альфа-Банк через схвальні відгуки знайомих та близькість відділення. «Приємним бонусом виявилися нові умови для ведення бізнесу в онлайн-банкінгу «ОК, Альфа!». Користуватися системою зручно, тож я буду продовжувати робити це надалі», — каже Валентина Василівна.

Минулого тижня удача усміхнулася підприємниці з обласного центру Закарпаття – Вікторії Гейделе. Жінка стала дев’ятою переможницею акції. Вікторія займається транспортними послугами і у своєму бізнесі також використовує онлайн-банк «ОК, Альфа!». «Я ж часто буваю за кордоном, а тут є додаток на телефоні, тому можу користуватися онлайн-банкінгом у будь-якій точці Європи», – прокоментувала свій вибір переможниця.

Попереду щотижневий розіграш ще 8-ми таких сертифікатів, які можуть дістатися будь-якому підприємцеві.

Умови участі в акції дуже прості: підприємець – фізична особа, який зареєструється в онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!» або іншому клієнт-банку та здійснить через нього принаймні 5 транзакцій, а також 5 POS-транзакцій бізнес-карткою, незалежно від суми, отримує 1 квиток, що бере участь у розіграші.

Акція «Альфа-Драйв» та розіграші грошових винагород триватимуть до 30 листопада 2019 року.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат