Alfa-Mobile Ukraine: не виходь на вулицю, виходь на зв’язок

Новини 17 березня 2020 - 18:00

Альфа-Банк Україна сьогодні оновив мобільний банк Alfa-Mobile Ukraine. Тепер користувачі, а це понад 700 000 клієнтів, зможу ще швидше та зручніше розв’язувати будь-які фінансові питання, не залежно від місця, часу та ... карантину.

У новому релізі додано розділ «Мої розстрочки». Він знаходиться в блоці «Сервіси» кредитної картки. Розділ дозволяє відстежувати стан поточних розстрочок: перелік, загальну суму заборгованості та статус погашення.

Також можливості розділу «Курси валют» розширені ще одним варіантом прямого обміну, а саме: USD на EUR і навпаки – EUR на USD.

Для більшої зручності спрощений процес активації нової картки й встановлення PIN-коду, а також процес оформлення кредиту онлайн. Про доступність останнього свідчить ліміт, зазначений в полі картки. При натисканні користувач перейде у розділ з деталями кредиту і можливістю оформити. Гроші будуть зараховані на карту.

Хочемо нагадати, що за допомогою Alfa-Mobile Ukraine, не покидаючи свій будинок, а значить без ризику для здоров'я, ви можете:

  • Оплатити комунальні послуги без комісії. У мобільному додатку доступні більш ніж 200 компаній по всій Україні.
  • Переказати гроші на карту рідним та близьким. Переказ займе не більше двох хвилин.
  • Поповнити мобільний телефон. Сьогодні важливо залишатися на зв'язку зі своїми рідними, друзями, колегами. Послуга поповнення мобільного в Alfa-Mobile Ukraine абсолютно безкоштовна.
  • Внести необхідний платіж по кредитній карті, кредиту або розстрочці. Завдяки Alfa-Mobile Ukraine ви можете зробити це і з карти Альфа-Банку, і з карти будь-якого іншого українського банку.
  • Замовити карту – дебетову або кредитну. Після оформлення заявки в Alfa-Mobile Ukraine з вами зв'яжеться співробітник банку. Карта буде доставлена вами додому у зручний час завдяки роботі наших мобільних банкірів.

Нагадуємо, що заради вашої безпеки найкращим рішенням буде перевести оплати в онлайн або ж скористатися безконтактними оплатами – за допомогою безконтактної карти або свого гаджета. Прив'язати карту до Apple Pay або Google Pay можна безпосередньо в Alfa-Mobile Ukraine!

Як зареєструватися в Alfa-Mobile Ukraine

КРОК 1. Скачайте та встановіть мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine для iOS або Android.

КРОК 2. У полі реєстрації натисніть «Отримати логін та пароль» і заповніть всього два пункти: 1) номер договору/картки/рахунку на вибір, 2) дату народження.

КРОК 3. Для підтвердження реєстрації ведіть пароль, який надійшов у sms на ваш фінансовий номер телефону.

КРОК 4. Придумайте логін і пароль для входу в свій акаунт у Alfa-Mobile Ukraine та введіть пароль повторно для активації.

У разі необхідності ви завжди можете отримати консультацію у контакт-центрі за телефоном (044) 494 0101 та в месенджерах у соціальних мережах