Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Альфа-рекорд: 1 млрд гривень кредитів населенню в липні-2018

Новини 07 серпня 2018 - 14:40

Альфа-Банк Україна продовжує утримувати лідерські позиції за обсягами кредитування населення. Банк видав у липні 2018 року кредитів фізичним особам на загальну суму 1,1 млрд гривень, у тому числі кредитів готівкою на 505 млн гривень.

За підсумками першого півріччя 2018 року банк показав приріст портфеля споживчих кредитів понад 21%, на 2,3 млрд грн до 13,1 млрд грн.

Банк продовжує утримувати першість в обсягах кредитування населення в ряді сегментів завдяки вигідним і простим в оформленні кредитним продуктам, а також унікальним технологіям оперативної видачі кредитів. Так, на початку поточного року банк запропонував клієнтам унікальну можливість отримати кредит готівкою лише за 59 хвилин! Сьогодні цей показник швидкості видачі кредиту залишається найкращим на ринку споживчого кредитування.

У серпні-вересні клієнти банку можуть особисто перевірити швидкість видачі кредитів готівкою і отримати знижку в 20% від ставки в разі, якщо банк не вкладеться в заявлений час кредитування. Термін дії акції з 30 липня по 30 вересня 2018 року. Також триває акція по кредитній картці «Максимум», в рамках якої в літні місяці по картці нараховується додатковий кешбек до 25% за «туристичними» транзакціями.

Кредитні продукти Альфа-Банку Україна неодноразово отримували нагороди. Так, кредитна картка «Максимум» була визнана кращою в рамках проекту Українська народна премія, а також в номінації «Карткові кредити» в рамках щорічного дослідження «50 провідних банків України». Також кредитна картка «Максимум» стала «Кращою кредитною карткою Mass» у рамках премії FinAwards 2018, організованою провідними фінансовими порталами країни - «Мінфін» і Finance.ua.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат