Цифровий банк Sense SuperApp оновився: ∞ нових рахунків і страхування карток

Новини 02 вересня 2021 - 11:00

Вересень змушує перегорнути календар і налаштуватися на робочий лад. У такому ритмі й з'явилося нове, перше осіннє оновлення цифрового банку від Альфа-Банку. Воно зробить відкриття рахунку фізичної особи віддаленим, роумінг – прозорим, а кешбек – ще більш вигідним і доступним.

Відкрити поточний рахунок. Цілодобово.

Тепер клієнти банку можуть відкрити скільки завгодно поточних рахунків у Sense SuperApp. Після відкриття рахунку договір відразу надсилають на електронну адресу клієнта. А для валютних рахунків можна поділитися своїми SWIFT-реквізитами: надіслати їх у месенджерах або на пошту.

Важливо: рахунок – не дорівнює картка. Він взагалі не прив’язаний до картки, у нього немає тарифів і ціни обслуговування, тільки реквізити.

Як відкрити рахунок у додатку: натиснути кнопку «Відкрити рахунок або картку» в розділі «Продукти»; вибрати «Відкриття рахунку ФО»; перейти на екранну форму «Відкриття нового рахунку» та заповнити; уважно прочитати документи (Оферта та Довідка ФГВФО) і закріпити угоду паролем з SMS. Готово!

Захистити картку від ризиків з послугою «Sense-захист».

Гроші теж можна страхувати від ризиків. Дебетова чи кредитна картка – неважливо, якщо у вас є «Sense-захист». Після підключення послуги всі деталі за нею можна буде подивитися в розділі «Мої страховки». У цифровому банку можна повідомити про страховий випадок (наприклад, підозріле списання).

Як оформити послугу через Sense: у «Продуктах» зайти в розділ «Мої страховки» та вибрати серед полісів послугу «Sense-захист». У «Картках» – у розділі «Керування».

Подивитися тарифи роумінгу для клієнтів Київстар. Хоч з Балі.

Де б ви не були, якщо у вас мобільний оператор Київстар, то в цифровому банку можна знайти інформацію про вартість роумінгу в різних країнах, щоб ви могли планувати свої витрати в поїздках. Потрібно просто вибрати країну в Sense – і всі базові роумінг-тарифи відкриються на новому екрані. У найближчих оновленнях додамо ще кілька функцій для поціновувачів мандрівок.

До речі, щоб цей та інші «лайфхаки» оператора спрацювали, спростили для вас підключення до функцій Київстар – тепер жодних зайвих дій для отримання всього функціоналу.

Обміняти цифрову картку на пластикову  не тільки на Новій пошті, а й у будь-якому відділенні Альфа-Банку.

Замовити й забрати пластикову картку тепер можна в будь-якому зручному відділенні банку. Або, як і було раніше, у відділенні Нової пошти на вибір. Головна перевага апдейту: отримати картку можна відразу у відділенні, якщо вона потрібна терміново. Після активації нової картки цифрова зникне, а у пластикової буде новий 16-значний номер. Замінити на «пластик» можна одну з цифрових карток: Red, Caméléon або White.

Щоб отримати та активувати картку: напишіть у чат додатка й домовтеся про зустріч у відділенні банку або відразу прямуйте туди. Далі розібратися з усім допоможе співробітник Альфа-Банку.

Вибрати нові категорії кешбеку в Cash'U CLUB.

Cash’U CLUB оновився. І тепер усі, хто оновить Sense, побачать, що відсоток кешбеку для кредиток (у тому числі нової Caméléon) у ≈1,5 разу більший, ніж для дебетових карток (не стосується категорій з максимальним кешбеком і категорії «Продукти»). Категорія «Подорожі» трансформувалася в «Готелі» та «Авіаквитки», «Виномаркети» вийшли з «Продуктів» і стали окремою категорією повернення грошей, як і «Кондитерські». І це не все. «Ігри й додатки» (цифрові програми, ігри, книги, онлайн-фільми, музика) виокремлені з «Розваг». А ще з'явилися нові категорії: «Квіти» та «Хімчистки». Так, багато всього!

Нескінченність нових можливостей у Sense – ще більше вільного часу для речей зі змістом.

Довідка:

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів. Станом на 1 січня 2021 року роздрібна мережа банку включає 210 відділень та 706 банкоматів. Банк обслуговує 1,5 мільйона фізичних та юридичних осіб та має штат понад 6,5 тисячі співробітників.

Sense SuperApp – цифровий банк від Альфа-Банку Україна, одна заміна для всіх фінансових додатків для фізичних осіб та підприємців. У Sense вперше в Україні запущена повноцінна відеоідентифікація, яка дозволяє відкрити рахунок у банку за лічені хвилини без візиту до відділення, управління банківськими та мобільним рахунками в одному додатку, поповнення картки через Apple Pay, власна стрічка новин Now та багато іншого. Sense SuperApp запущений у листопаді 2020 року, лише за вісім місяців кількість його користувачів перевищила 880 тисяч.