A-CLUB

A-Club Альфа-Банку Україна визнаний кращим серед українських банків у рейтингу Euromoney в 2016

Новини 14 Березня 2017 - 15:55

A-Club, підрозділ Альфа-Банку Україна, який спеціалізується на приватному банківському обслуговуванні, другий рік поспіль посів перше місце серед українських банків у рейтингу європейського журналу про фінанси Euromoney.

Зокрема, A-Club відзначений у номінаціях «Private Banking Services Overall» і «Best Bank For Super affluent clients».

"Визнання високої якості нашої роботи від європейських експертів знову свідчить про те, що наша кропітка праця, спрямована на побудову довгострокових довірчих відносин, увінчалась спіьним успіхом: і банку, і клієнтів, які, завдяки цій оцінці, черговий раз переконалися в надійності та професіоналізмі партнера", - коментує участь у рейтингу Директор Private Banking Вікторія Півнєва.

На сьогодні A-Club представлений 7 майданчиками в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

A-Club Альфа-Банку Україна постійно вдосконалює продукти та сервіси для заможних клієнтів.
Так, у 2016 році Банк запропонував клієнтам нові пропозиції - пакети послуг Club, Elite, і Family, які можуть задовольнити широке коло потреб клієнта: від наявності картки для розрахунків в інтернет до корпоративного адміністрування та фінансового консалтингу, що є унікальним на українському ринку.

А в 2017 році, спільно з партнерами, планується запуск медичного та travel-консьєржу.

Щорічний рейтинг Private Banking Services Overall є оглядом кращих банків та фінансових компаній у більш ніж 70 країнах світу. Журнал Euromoney - фінансове видання зі штаб-квартирою в Лондоні, яке публікується з 1969 року і вважається одним із найавторитетніших ЗМІ про фінансовий ринок у всьому світі.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат