A-CLUB

Допомагати дітям стало ще простіше!

Новини 31 Січня 2017 - 12:22

Альфа-Банк Україна спільно з міжнародним благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього» вперше в Україні розробили і реалізували систему прийому благодійних платежів через банкомати.

Завдяки цій функції брати участь в програмах фонду стане легше і швидше. Тепер кожен клієнт Альфа-Банку Україна зможе не тільки перевірити баланс рахунку чи зняти готівку, але і при бажанні зробити свій внесок в один з проектів фонду, використовуючи свою гривневу банківську картку і витративши на це всього лише декілька секунд.

Для цього потрібно вставити картку Альфа-Банку і в головному меню вибрати розділ «Благодійність». Після чого можна вибрати проект, який цікаваить, суму і зробити свій внесок. Процес списання і зарахування коштів на рахунок фонду в Альфа-Банку відбувається автоматично.

Тепер робити «добрі справи» стало максимально просто і максимально безпечно.

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» - це міжнародна незалежна некомерційна і нерелігійна організація. Існує з 2011 року і займається розробкою концепцій КСВ моделей для комерційних структур. З 2013 року є підписантом Глобального Договору ООН.

На сьогодні Фонд веде 9 соціальних програм, серед яких «Діти проти Раку», «Допомога дітям Сходу», «Допомога дітям ДЦП», «Кращий друг» та інші.

Інформацію про те, як витрачаються кошти по кожному з проектів, можна знайти на сайті фонду www.centersocial.org

Йде розмова
Альфа чат