A-CLUB

Джазуємо до Львова з Альфа-Банком Україна

Новини 03 Квітня 2017 - 10:35

До початку Alfa Jazz Fest 2017 залишилося менше трьох місяців. Проводьте від трьох розрахунків картками Альфа-Банку на суму від 100 гривень через POS-термінали та/або у мережі Інтернет і отримуйте шанс виграти квитки на два дні фестивалю для вас та вашого супутника. 

Акція триває з 3 квітня до 7 травня 2017 р.  Призовий фонд Альфа-Банку складає  20 квитків для 5 переможців, яких визначать 5 червня 2017 р. шляхом випадкового комп’ютерного вибору. 
Кожен третій розрахунок карткою збільшує ваші шанси на перемогу.
Офіційні умови участі в акції ТУТ

Сьомий Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest 2017 традиційно відбудеться за підтримки Альфа-Банку Україна у Львові в період 23 – 27 червня. Цього року на нас чекають 5 днів джазу, 3 сцени у місті та 48 концертних годин. 
Традиційно, в період проведення фестивалю, Львів відвідує понад 100 тис. гостей, як із  України, так і іноземців. Минулого року редакція The Guardian внесла Alfa Jazz Fest до списку ТОП-10 кращих джазових фестивалів Європи, поруч з Францією, Великобританією, Швейцарією та іншими провідними країнами. 

Крім концертів визнаних джазових музикантів, під час фестивалю проходять джем-сешени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу. Тому Alfa Jazz Fest — це ще й платформа для обміну думками та ідеями між гостями заходу — представниками культурної еліти країни, бізнесу, зірок медіа та іншими. 

Alfa Jazz Fest - міжнародний джазовий фестиваль, який з 2011 р. щорічно проходить в форматі open-air в червні у Львові. Вперше фестиваль було організовано Альфа-Банком Україна в 2011 році з ініціативи Михайла Фрідмана, бізнесмена та благодійника, уродженця Львова, співвласника міжнародного консорціуму Альфа-Груп, частиною якого є Альфа-Банк Україна. За 6 років проведення фестивалю на його сценах виступили більше 300 джазових виконавців з усього світу, понад 100 тис. гостей з України та іноземців відвідали Львів. Офіційний сайт: https://alfajazzfest.com

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) і представництва ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі, Нідерландах, Великобританії, Люксембурзі та на Кіпрі. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман - 32,86%, Герман Хан - 20,97% (обидва - громадяни Ізраїлю), Олексій Кузмичьов - 16,32%, Пьотр Авен - 12,40%, UniCredit Sp.A. - 9,9% та інші акціонери. У жовтні 2016 група UniCredit і ABH Holdings S.A. завершили угоду про обмін активами, в рамках якої група передала холдингу 99,9% акцій Укрсоцбанку в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат