A-CLUB

«Експерт-Рейтинг» підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні «uaAAА» за національною шкалою

Новини 22 Грудня 2016 - 11:46

21 грудня 2016 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна і довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серії M на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Ухвалюючи рішення про підтвердження рейтингу, агентство керувалося підсумками роботи Банку за 9 місяців 2016 року, а також висновками, зробленими в результаті аналізу фінансової та статистичної звітності банку за січень-листопад 2016 року.

«Експерт-Рейтинг» зазначає, що протягом всього аналізованого періоду з дати попереднього звіту банк повністю виконував свої зобов'язання перед клієнтами і кредиторами, був добре забезпечений ліквідністю, мав достатню капіталізацію, зберігав на торішньому рівні чистий процентний і продовжував нарощувати чистий комісійний дохід.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат