Fitch Ratings підтвердило рейтинги Альфа-Банку Україна

Новини 17 червня 2016 - 10:34

16 червня 2016 року, міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинг Альфа-Банку Україна за національною шкалою і рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу в національній валюті на інвестиційному рівні «AA + (ukr)». Прогноз по рейтингу за національною шкалою - стабільний.

Рейтинги Банку за міжнародною шкалою були підтверджені на попередньому рівні. Прогноз довгострокового рейтингу в національній валюті покращено до рівня «стабільний». Довгострокові рейтинги банку за міжнародною шкалою перевищують відповідні їм рейтинги України. На думку Fitch Ratings, підтвердження довгострокового рейтингу Альфа-Банку Україна в національній валюті і рейтингу пріоритетного незабезпеченого боргу в національній валюті на рівні «B-» з прогнозом «стабільний» свідчить про переваги наявності підтримки банку з боку акціонерів.

«Стабільна оцінка Альфа-Банку Україна від агентства Fitch Ratings вже протягом декількох років свідчить про надійність позицій банку в поточних непростих умовах. Послідовна підтримка розвитку Альфа-Банку Україна з боку акціонерів сприяє його виходу на провідні позиції галузі, що підтверджується як незалежними оцінками міжнародних рейтингових агентств, так і довірою з боку наших клієнтів», - сказав Рушан Хвесюк, Головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".