Fitch Ratings підтвердило рейтинги Альфа-Банку Україна

Новини 27 травня 2019 - 17:58

24 травня 2019 року рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий рейтинги за міжнародною шкалою на рівні B-/B/Стабільний, рейтинг за національною шкалою на рівні AA(ukr)/Стабільний, а також рейтинги стійкості і підтримки Альфа-Банку Україна.

Довгострокові рейтинги Альфа-Банку Україна за міжнародною шкалою знаходяться на рівні загального для українських фінансових установ рейтингу України.

На думку агентства Fitch Ratings, протягом аналізованого періоду банк істотно поліпшив якість кредитного портфелю, зберіг достатню подушку ліквідності, підвищив рентабельність операційної діяльності та капіталізацію.

«Поточне підтвердження міжнародних рейтингів банку, безумовно, є позитивним сигналом для наших клієнтів і ринку в цілому, – зазначив головний фінансовий директор Альфа-Банку Україна Дмитро Сєрьожин. – В основі істотного поліпшення фінансових показників, про які йдеться в обґрунтуванні рейтингової дії Fitch Ratings, лежить колосальний обсяг виконаної командою банку роботи з підвищення якості кредитного портфелю і реалізації з балансу банку непрофільних активів».

Поряд з рейтингами емітента, агентство Fitch Ratings також підтвердило рейтинги гривневих облігацій Альфа-Банку Україна серії S (ISIN UA4000198931): довгостроковий кредитний рейтинг B- (на рівні рейтингу країни) і кредитний рейтинг за національною шкалою AA(ukr) (на інвестиційному рівні).

Альфа чат