Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб вибрав Альфа-Банк Україна для виплат вкладникам «Банк Національний Кредит»

Новини 17 серпня 2015 - 16:10

Про період проведення виплат Альфа-Банк Україна повідомить додатково.
Альфа-Банк Україна проводитиме виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився до 8 червня 2015 включно і за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Для отримання коштів за цими договорами вкладникам необхідно звернутися до відділення Альфа-Банку Україна з паспортом та ідентифікаційним номером. Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення ФГВФО банку з ринку, але не більше як 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно спочатку звернутися в «Банк Національний Кредит».

«Ми раді продовжити співпрацю з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, яка почалася два роки тому. Цим ми підтверджуємо репутацію надійної і стабільної фінансової установи як партнера Фонду. А це особливо важливо в поточній ситуації в банківському секторі, - зазначає Олена Лук'янчук, Операційний директор Альфа-Банку Україна. - «Банк Національний Кредит» - 28-й проблемний банк, вкладникам якого ми будемо проводити виплати. А загальна сума виплачених коштів перевищує 5,4 млрд гривень. Цих результатів ми досягаємо завдяки оптимальній організації процесів та злагодженій стабільній роботі відділень банку. Адже кожне наше регіональне відділення може одночасно обслуговувати до 100 вкладників проблемних банків, а в особливо активні дні - до 200 осіб, не перериваючи поточної роботи з нашими постійними клієнтами».

Нагадаємо, що для реалізації роботи з клієнтами в рамках співпраці з Фондом Альфа-Банк Україна запровадив інноваційний картковий продукт для виплат компенсацій, який завдяки своїй технологічності та швидкості процесу виплат дає змогу виплачувати відшкодування в лічені хвилини.
Більш детальну інформацію вкладники «Банк Національний Кредит» можуть отримати після оголошення дати початку виплат за телефоном гарячої лінії Альфа-Банку Україна 0-800-50-20-50.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат