Гарна новина для прихильників ігор від Wargaming

Акції 25 червня 2018 - 08:23

Альфа-Банк Україна та Wargaming надають можливість «прокачати» свою віртуальну техніку в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz та World of Warships. Скористатися цією можливістю  та отримати бонусні 3 000 золота/дублонів зможуть перші 500 учасників акції, умови якої наведено нижче.

1. У період з 25 червня по 03 липня 2018 року замовте кобрендову картку Альфа-Банку та Wargaming (зробіть це на сайті Альфа-Банку Україна або сайті Wargaming та отримайте картку, скориставшись безкоштовною службою доставки).

2. До 18 липня 2018 року включно розраховуйтесь карткою в торгівельних мережах на будь-яку суму.

Бонусні 3 000 золота/дублонів будуть зараховані на ваш акаунт автоматично до 31 липня 2018 року.  Детальні умови акції 

Використовуйте «голду» в World of Tanks та World of Tanks Blitz, а дублони в World of Warships та отримуйте максимум задоволення від улюбленої гри.

Нагадаємо, з 1 грудня 2016 року Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming розпочав випуск трьох видів банківських карток для шанувальників танкових і морських боїв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships. Картки випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, а їх річне обслуговування обійдеться у 200 грн.