Get Business Festival 2018: ekonomika+ та Альфа-Банк Україна підтримають глобальний підприємницький рух

Новини 11 вересня 2018 - 17:56

14 листопада ekonomika+ та Альфа-Банк Україна проведуть фестиваль для малого та середнього бізнесу Get Business Festival 2018. Цьогоріч захід відбудеться у межах глобального тижня підприємництва Global Entrepreneurship Week 2018. Таким чином Україна долучиться до 170 країн, у яких відбудуться тисячі подій, що надихають на старт і розвиток власного бізнесу та об’єднують підприємців із потенційними співробітниками, менторами та інвесторами.

Майбутній Get Business Festival 2018 у цифрах:

● 14 листопада

● 8 сцен

● понад 80 спікерів

● 5 форматів обміну знаннями

● 12 годин навчання та спілкування

● 5 менторських сесій від провідних СЕО і власників бізнесу країни

● 5 сесій «Перезавантаження»

Мета альянсу бізнес/медіа бюро ekonomika + та Альфа-Банку Україна – забезпечити 3000 підприємців якісним і доступним навчанням. Нагадаємо, що торік Get Business Festival надав таку можливість для 2650 підприємців з усієї України.

Get Business Festival 2018, з одного боку, відповідає вимогам сучасного бізнес-середовища щодо постійного вдосконалення та безперервного навчання, а з іншого – потребам мікро- та малих бізнесменів щодо доступу до надпрактичної інформації про те, як виживати і рости за турбулентності, диверсифікувати джерела прибутку, диференціюватися. Тому 2018 року, крім лекторіїв та практикумів (щодо стратегії, маркетингу, фінансів, IT, PR та продажів), менторських сесій від провідних СЕО і власників бізнесів, відбудуться активності з особистісної ефективності, жіночого підприємництва, обміну досвідом у форматі «підприємець – підприємцю». Окрему увагу буде приділено темі експорту.

Крім того, підприємцям запропонують новий формат пошуку точок зростання для власного бізнесу – «Перезавантаження». П’ять членів рад директорів кількох найбільших компаній країни будуть готові приділити 45 хвилин підприємцям, які шукають форми та інструменти прискорення і збільшення стійкості свого бізнесу.

«Альфа-Банк Україна став генеральним спонсором фестивалю Get Business Festival 2018, оскільки одним із наших завдань як найбільшого приватного банку країни є сприяння розвитку підприємництва в Україні та підтримка бізнесменів, які щойно починають або вже ведуть власний бізнес. Адже ми хочемо бути не просто обслуговуючим банком або банком-кредитором, але й партнером, який допоможе підприємцям легко вирішувати рутинні проблеми і більше часу приділяти розвитку власної справи. У цьому концепція Get Business Festival 2018 і стратегія розвитку Альфа-Банку Україна у сегменті МСБ збігаються на 100%», – вважає Ігор Вірясов, віце-президент, глава департаменту малого та середнього бізнесу Альфа-Банку Україна.

«Розвитком малого та середнього бізнесу ekonomika + системно займається понад десять років. Однак лише 2017-го, через девять років, ми доросли до того, щоб влаштувати дійсно великий фестиваль для підприємців. Цьогоріч, завдяки розширенню форматів навчання на самому фестивалі, а також проведенню конкурсу сталих рішень серед компаній малого та середнього бізнесу «СТАЛО», ми збираємося обєднати понад 3000 підприємців і допомогти знайти відповіді на їхні запитання. Спікерський склад Get Business Festival 2018 – це не лише підприємці-початківці та досвідчені підприємці, але й представники провідних локальних, міжнародних та державних компаній», – додає Ірина Рубіс, СЕО бізнес/медіа бюро ekonomika+.

Генеральний спонсор Get Business Festival 2018 – Альфа-Банк Україна.

Генеральний партнер заходу – «OLX Україна».

Освітній партнер фестивалю – Startup Ukraine.

Другий рік поспіль партнером події виступить компанія «Vodafone Україна». Захід відбудеться у колаборації та за підтримки Export Promotion Office, ProZorro, Торговельно-промислової палати України, Центру зайнятості вільних людей, Atlas Weekend та багатьох інших.

Квитки на Get Business Festival 2018 можна придбати на get.delo.ua

Повна програма заходу буде розміщена на get.delo.ua 18 вересня.

___________________________

Бізнес/медіа бюро ekonomika+ – компанія з мультиформатною експертизою в B2B, яка виросла з класичного медіабізнесу. Володіє медіа: delo.ua, mmr.ua, womo.ua, zza.delo.ua, «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Організатор таких бізнес-заходів, як «У пошуках Made in Ukraine», Business Wisdom Summit, Get Business Festival, HR Wisdom Summit, «Наверняка PR-марафон» та інших.

Альфа-Банк Україна – один із найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створений 1992 року, а від 2006-го входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Банк посідає провідні місця в усіх сегментах банківського ринку, є одним з найбільш стійких і надійних банків України і входить до топ-10 фінустанов за обсягом активів, згідно з даними Національного банку України. Натепер група ABHH готує консолідацію активів в Україні, що сприятиме створенню на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку країни.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат