Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Global Finance назвав Альфа-Банк Україна найкращим банком в Україні в 2016 р.

Новини 21 березня 2016 - 10:55

Фінансове видання Global Finance опублікувало 23-й щорічний огляд світових банків - 2016 World's Banks. У рейтинг видання увійшли банки, які надали краще обслуговування клієнтів "на глобальному, регіональному рівні та рівні окремих країн". У дослідженні були визначені кращі банки в різних регіонах світу: Північна Америка, Західна Європа, Північна Європа, Центральна і Східна Європа, Латинська Америка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Близький Схід і Африка. Кращим банком України видання визнало Альфа-Банк Україна.

Критеріями для визначення кращих банків є: зростання активів, прибутковість, стратегічні відносини, рівень обслуговування клієнтів, конкурентоспроможні ціни та інноваційні продукти. Крім того, використовувалися і суб'єктивні критерії, такі як думки аналітиків, банківських консультантів і інших людей, які мають досвід роботи в цій області. Також  видання опитало своїх читачів з метою підвищення точності і надійності результатів.

«Ми посідаємо гідне місце на банківському ринку України, будучи одним з провідних гравців в роздрібному і корпоративному бізнесі. Визнання Альфа-Банку на міжнародній арені - це ще одне підтвердження наших досягнень. Роки ведення бездоганного бізнесу принесли свої дивіденди, адже репутація банку - це його найцінніший нематеріальний актив», - зазначив Рушан Хвесюк, головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.

«Global Finance Magazine» виходить з 1987 року і має в 180 країнах понад 50 тисяч передплатників: голів правлінь, президентів, генеральних директорів, фінансових директорів, керуючих фінансами та інших спеціалістів фінансової сфери. Журнал аналізує найважливіші фінансові показники більш ніж 190 країн, проводячи дослідження з метою визначити кращі банки, що надають послуги в різних регіонах світу.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат