Грудневий реліз Sense SuperApp: digital-картка та нові функції для ФОП

Новини 17 грудня 2020 - 09:30

Альфа-Банк Україна випустив перший реліз-оновлення нового цифрового банку Sense SuperApp. Як ми й обіцяли при запуску додатку, у грудневому релізі не лише виправлені помилки, але й реалізовані нові фішки для підприємців та існуючих клієнтів-фізосіб. 

Digital-картка для клієнтів–фізичних осібВідтепер існуючі клієнти банку можуть оформити в Sense SuperApp digital-картку в рамках одного з пакетів послуг – White, Black чи Graphite. Картка миттєво активується, може відразу бути токенізована в Apple Pay чи G Pay та доступна для поповнення, розрахунків за товари й послуги та інших операцій. До digital-картки можна замовити додаткову фізичну картку у чаті в додатку. 

ФОП: технологія drag'n'drop між своїми рахунками. Улюблена функція наших програмістів стала доступна й для підприємців. Відтепер вони можуть здійснювати швидкі перекази між своїми рахунками ФОП та фізособи, просто перетягуючи одна на одну іконки відповідних рахунків на робочому столі.

ФОП: збереження реквізитів фіскальної служби після сплати податків. Відтепер підприємцям не потрібно при сплаті податків кожного разу шукати підрозділ ДФС та реквізити. Зробіть це один раз — Sense SuperApp сам запам’ятає ваш вибір для наступних оплат, і ви зможете легко й зручно сплачувати податки за допомогою drag’n’drop.

Наприкінці січня на Sense SuperApp чекає велике оновлення. Але цього разу обійдемось без спойлерів:)