A-CLUB

Ідеальна картка, яка повертає кошти за пальне та продукти!

Новини 06 Липня 2017 - 15:21

З 6 липня Альфа-Банк Україна разом з партнерами WOG та METRO Cash&Carry випускає ко-брендову картку Carbon, яка повертає частину коштів, витрачених на покупку пального, продуктів та надає безліч інших переваг. 

Головними перевагами картки Carbon від Альфа-Банку та партнерів WOG та METRO Cash&Carry є можливість отримувати 6% cashback при розрахунках карткою у мережі WOG за пальне та інші продукти, 3% на будь-якій іншій заправці в Україні, а також 3% cashback при оплаті покупок у мегамаркетах METRO Cash&Carry. Додатково картка Carbon дозволяє користуватися послугою автоконсьєржа 24/7, отримувати до 10% річних на залишок на рахунку і знімати до 30 000 грн на місяць безкоштовно у будь-якому банкоматі світу. Повернення коштів здійснюється наприкінці кожного місяця на картковий рахунок картки Carbon.

«Ми завжди намагаємося запропонувати нашим клієнтам зручні, зрозумілі та вигідні продукти. Тому сьогодні ми запускаємо новий продукт – картку Сarbon, яка надасть можливість нашим клієнтам значно економити на звичайних покупках без додаткових зусиль. Cashback на пальне до 6% та продукти до 3% дозволяє значно скоротити витрати на місяць, не обмежуючись при цьому в покупках. Тому я впевнений, що наша картка Carbon від Альфа-Банку з легкістю знайде своїх прихильників серед наших клієнтів», ­– прокоментував в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна Олексій Пузняк.   

Крім цього, картка дозволяє отримувати бонуси і привілеї у рамках програми лояльності WOG ПРАЙД, а також забезпечує її власнику участь у програмі постійних покупців METRO Cash&Carry.

Картку Carbon можливо оформити у будь якому відділені банку, взявши з собою паспорт та довідку з ідентифікаційним номером. Картка Сarbon оформлюється на базі картки World Mastercard PayPass абсолютно безкоштовно, при цьому її річне обслуговування обійдеться у 200 грн.

 

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат