Картка World of Tanks дає шанс відвідати League of Legends World Championship Finals в Парижі

Акції 04 жовтня 2019 - 11:23

Mastercard спільно з Leogaming.net проводить акцію, де головний приз – це триденна поїздка в Париж на грандіозний League of Legends World Championship Finals, який відбудеться 10 листопада.

Учасниками акції стають геймери, які в період з 1 по 20 жовтня 2019 року поповнять свій ігровий акаунт картою Mastercard через портал Leogaming.net.

Leogaming – популярний сервіс прийому платежів для поповнення рахунків в онлайн-іграх, серед яких і одна з топових ігор Європи та СНД – Word of Tanks. Альфа-Банк запрошує всіх клієнтів-власників кобрендової картки Word of Tanks приєднатися до акції і отримати шанс стати гостем глобального кіберспортивного турніру – League of Legends World Championship в Парижі. Переможець отримає два квитки на поїздку. Його ім'я стане відомо вже 23 жовтня 2019 року.

Офіційні правила акції «Стати частиною легенди. Створюй безцінні історії»

Нагадаємо, що з 1 грудня 2016 року Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming почав випуск трьох видів банківських карт для шанувальників танкових і морських боїв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships.

Картки випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, а їх річне обслуговування обходитися в 200 грн.

ЗАМОВИТИ КАРТКУ

Альфа чат