A-CLUB

Команду контакт-центру Альфа-Банку визнали найкращою в продажах за версією DzWINNER-2016

Новини 28 Жовтня 2016 - 16:43

26 жовтня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу контакт-центрів — DzWINNER-2016, який є найвищим визнанням професійних навичок компаній в індустрії контакт-центрів України. Відділ продажів банківських продуктів контакт-центру Альфа-Банку отримав першість в номінації «Краща команда продажів України».  

«Позаду більше двох місяців напруженої і цікавої роботи команди Альфа-Банку в рамках кваліфікаційного відбору DzWINNER-2016 та близько місяця очікування результатів. В боротьбі за перемогу, команда банку змагалася більш ніж зі 100 номінантами з України та Білорусі. Приємно, що наш контакт-центр не тільки на рівних конкурує з професійними гравцями ринку телеком-послуг, а й випереджає їх. Доказ цьому очевидний – як і в минулому році, ми визнані лідерами в номінації «Краща команда продажів України»», - коментує Олена Лук’янчук, операційний директор Альфа-Банку Україна.

У переможній номінації «Краща команда продажів України» контакт-центр Альфа-Банку продемонстрував вміння знайти правильний підхід до клієнта, застосовувати унікальні техніки продажів, використовувати позитивний підхід в роботі.

«Сustomer service рухається в сторону спрощення комунікацій: продажі перестали бути агресивно нав’язливими. Вони перейшли на рівень дружньої розмови та порад, наприкінці яких співрозмовник сам зацікавлений придбати продукт компанії. Потреби клієнта виходять на перший план. Я би відзначила дві головні складові успіху контакт-центру Альфа-Банку: інноваційні технології – такі як інтелектуальний IVR, що автоматично розпізнає мову додзвонювача,  економить його час та, звичайно, індивідуальний підхід до клієнта», - впевнена Валентина Ярош, директор департаменту обслуговування клієнтів Альфа-Банку Україна, одна із членів журі DzWINNER-2016.

Окрім перемоги в номінації «Краща команда продажів України», Альфа-Банк також увійшов до short-list конкурсу DzWINNER-2016 ще в 4 номінаціях: «Краща сервісна команда», «Мотивація року», «Тренер року» та «Прорив року».

Нагорода DzWINNER присуджується представникам галузі контактних центрів за вагомий внесок в розвиток індустрії та вручається від імені Всеукраїнської Асоціації контактних центрів України і всієї спільноти професіоналів.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат