Конфіденційність в мобільному додатку інтернет-банкінгу

Повідомлення 25 листопада 2020 - 23:02

Додаткам "Sense SuperApp", "Alfa Mobile Ukraine" та "Ок, Альфа!" потрібно отримати доступ до Вашого місцезнаходження (місцезнаходження Вашого мобільного пристрою) для визначення найближчих до Вас пунктів АТ "Альфа-Банк" (Україна), під якими маються ан увазі: відділення та банкомати АТ "Альфа-Банк" (Україна), місця, в яких можна здійснити погашення кредитної заборгованності перед банком, а також отримати знижки для власників емітованих ним карт.

Ваше місцезнаходження у вигляді георграфічних координат буде відправлено на наш сервер з метою отримання списку таких пунктів. Жодна інша персональна інформація, яка Вас ідентифікує, перенаправлятися не буде. Інформація про географічні координати не зберігається на сервері та буде використана одноразово виключно для формування списку найближчих пунктів.

Додаткам "Sense SuperApp", "Alfa Mobile Ukraine" та "Ок, Альфа!"потрібно отримати доступ до Вашої телефонної книги на мобільному пристрої для вибору отримувача нового переказу по номеру його телефону, що заміняє його ручне введення. Вибраний Вами під час ініціювання переказу телефонний номер буде відправлено на наш сервер з метою здійснення такого переказу. Жодної іншої персональної інформації з телефонної книги, яка ідентификує, Вас чи Ваші контакти, перенаправлятися не буде. Інформація про телефонний номер не зберігається на сервері та буде використана одноразово тільки для здійснення ініційованого Вами переказу.

Витяг з Регламенту з розгляду письмових звернень клієнтів Банку

Порядок захисту персональних даних (витяг)