Кредитна картка «ВИГОДА» - унікальний продукт Альфа-Банку та Епіцентру, що збільшує можливості для покупок

Новини 28 липня 2020 - 10:00

Альфа-Банк Україна та національна мережа торгових центрів «Епіцентр» презентували клієнтам новий ко-бренд продукт, якому немає аналогів на банківському ринку України. Це унікальна кредитна картка, з якою клієнти мають подвійну вигоду за покупки та ще більше можливостей завдяки зручним умовам користування карткою. 

З кредитною карткою «ВИГОДА» клієнти отримуватимуть задоволення не лише від можливості просто завтра здійснити давно омріяні чи заплановані покупки, але й від подвійної вигоди:

  • нарахування 1% балами за покупки в «Епіцентр».
  • та кешбек у розмірі 1% від покупок у торгових мережах та Інтернеті.

Кешбек та бали можна буде використати на покупки в магазинах мережі «Епіцентр».

Власникам кредитної картки «ВИГОДА» будуть доступні: кредитний ліміт до 200 тисяч гривень, які можна витратити на будь-які цілі, та пільговий період кредитування  до 62 днів під 0,01% річних.  А клієнти, які будуть активно використовувати картку, отримають на свій бонусний рахунок вітальні 250 бонусів!

Але це ще не всі переваги, які роблять кредитну картку «ВИГОДА» унікальною та справді зручною помічницею у покупках. Серед них також:

  • безкоштовне оформлення картки з мінімальним пакетом документів (тільки паспорт та ІПН) і безкоштовна доставка іменної картки клієнтові працівником банку,
  • захист від втрати грошей, адже банк піклується про спокій своїх клієнтів,
  • повний контроль кредитних коштів та погашення кредиту без комісії через зручний мобільний додаток ALFA-MOBILE, з яким клієнти мають цілодобовий доступ до своїх рахунків.

Кредитною карткою «ВИГОДА» уже можуть користуватися покупці торгових центрів «Епіцентр» у містах: Чернігів. Івано-Франківськ, Рівне, Мукачеве, Ужгород, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Луцьк, Кропивницький, Запоріжжя, Кривий Ріг, Дніпро, смт Ювілейне в Дніпропетровській області, Вінниця, Черкаси, Харків, Одеса. Найближчим часом до проєкту долучаться всі міста присутності ТЦ "Епіцентр".

Замовити  картку можна на сайті банку та "Епіцентру" або за номером телефону 3530 (безкоштовно з мобільного), а також завітавши у будь-яке відділення Альфа-Банку або в ТЦ «Епіцентр» у своєму місті.