Літо з Cash`U CLUB: підвищений кешбек на «АЗС», «Кіно» і «Кафе».

Новини 04 червня 2019 - 12:40

1 червня Альфа-Банк Україна оновив список підвищених категорій «СУПЕРбонуси» в програмі лояльності Cash`U CLUB, на які діє кешбек до 20%. Нагадаємо, що залежно від клубного статусу, можна вибрати від 2 до 5 підвищених категорій.

У червні, крім нових категорій, Cash`U CLUB приготував для всіх учасників приємний подарунок. Найпопулярніші варіанти – «АЗС», «Кіно», «Кафе» –  знову доступні всім, незалежно від статусу, і вже включені в список категорій «СУПЕРбонуси» на поточний місяць.

Саме час планувати подорожі і просто зустрічі з друзями!

Також нагадаємо, що в програмі Cash`U CLUB є шанс виграти один з крутих подарунків завдяки новій опції – розіграші. Для участі необхідно подати заявку, обмінявши певну кількість бонусів Cash`U. На кону: квитки на ATLAS WEEKEND, сертифікати на 500 грн в інтернет-магазині MAKEUP, бонусний кешбек на продукти 5% та ін. І найгарячіший подарунок – сертифікат номіналом 70 000 грн на відпочинок.

Щоб отримувати більше вигоди від кожної покупки з картою Альфа-Банку Україна:

  • встановлюйте/оновлюйте мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;
  • розраховуйтесь карткою якомога частіше і обмінюйте бонуси Cash`U на реальні гроші або участь в розіграшах цінних подарунків;
  • щомісяця вибирайте категорії покупок в розділі «Мої СУПЕРбонуси», щоб отримувати ще більше бонусного кешбеку.

Cash'U CLUB – програма лояльності Альфа-Банку Україна, яка дозволяє накопичувати бонуси за оплати карткою і обмінювати їх на реальні гроші. Учасники клубу повертають 0,5% від усіх покупок і до 20% за оплати у вибраних  категоріях, акціях і партнерських програмах.