Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Mastercard Bilshe Black: ексклюзивні можливості для власників преміальних карток

Новини 27 липня 2018 - 12:43

Mastercard розширює можливості своєї програми Mastercard.Більше! Для власників преміальних карток Platinum, World Elite та World Black Edition запущено програму лояльності Mastercard Bilshe Black, яка працює на новій унікальній саб-платформі Більше.

Відтепер доступні два види балів:

  • Преміальні – за розрахунки карткою Platinum, World Elite або World Black Edition;
  • Звичайні – за розрахунки карткою Standard, Gold або World.

Користувач може додати до свого акаунту на https://bilshe.mastercard.ua/ карти Mastercard різного рівня та накопичувати бали обох видів.

Після того як користувач на Mastercard.Більше додасть преміальну карту, інтерфейс сторінки оновиться – з’явиться додаткове поле, де зазначається кількість преміальних балів, а також перелік діючих пропозицій.

За кожну транзакцію преміальною картою її власнику будуть нараховуватися преміальні бали (1 транзакція – 1 бал).  А оновлений каталог запропонує ексклюзивні пропозиції від преміальних партнерів, які можна отримати за накопичені бали.

Mastercard Bilshe Black – це перепустка у світ ексклюзивних можливостей. Рівень пропозицій відповідає статусу власників преміум карток.  Так, запуск програми  стартував з акцією  «Опинитися у світі великого кіно – безцінно», що надає можливість виграти поїздку на двох на 75-й Венеціанський кінофестиваль.

Mastercard готує ще багато ексклюзиву. Приєднуйтесь до Mastercard Bilshe Black!

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат