Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Mastercard World Black Edition – для тих, хто цінує зміст

Новини 26 червня 2018 - 13:07

А-Клуб Альфа-Банку Україна презентував нову преміальну картку – Mastercard World Black Edition, що відповідає високим вимогам клієнтів приватного банкінгу.

Головною особливістю картки Mastercard World Black Edition від А-Клубу є унікальний набір послуг та сервісів, спрямованих на підвищення комфорту під час подорожей. Окрім вже звичних для клієнтів А-Клубу доступу до бізнес-залів та послуги Fast line у столичному аеропорту «Бориспіль»,  страхуванню для подорожуючих, захисту від фінансових ризиків держателям картки Mastercard World Black Edition відкриються нові можливості, зокрема:

  • доступ до бізнес-залів Mastercard Lounge у Києві (аеропорти «Бориспіль» та  «Жуляни»),
  •  доступ до бізнес-залів Mastercard Lounge у європейських столицях (Будапешті, Бухаресті, Відні, Празі, Москві, Тбілісі, Батумі та Кишеневі);
  • послуга Fast line у зоні прильоту терміналу D аеропорту «Бориспіль».

Приємно здивує держателів нової Mastercard World Black Edition й консьєрж-сервіс, що надається платіжною системою Mastercard та вирізняється вражаючою експертизою з організації та супроводження подорожей та вирішення будь-яких питань клієнта та його родини.

Картка Mastercard World Black Edition від А-Клубу входить до оновленого пакету послуг Club. Пакет послуг Club та нова картка враховують ключові потреби клієнтів. Серед преміальних опцій: розрахунки карткою без додаткових комісій за конвертацію, безкоштовне зняття готівки у банкоматах по всьому світу, можливість тримати кошти на поточному рахунку у п’яти різних валютах, можливість оформити додаткові преміальні платіжні картки та кредитний ліміт по картці з пільговим періодом до 55 днів.

Окрім того, з новою карткою клієнти А-Клубу отримують можливість відвідувати закриті тематичні заходи банку та кращих партнерів.

Деталі на сайті - a-club.alfabank.com.ua/

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат