Меценат проекту «Здійсни мрію» Іван Світек допоміг втілитися мрії 11-річної Діани

Новини 08 липня 2019 - 11:00

Альфа-Банк Україна підтримує проект «Здійсни мрію», що реалізують БФ «Ти не один» і 1+1 медіа, другий рік поспіль. За час існування проекту було здійснено сотні грандіозних мрій важкохворих дітей. Однією з них була мрія 11-річної Діани Письменної. Попри хворобу, дівчинка мріяла відвідати Лондон і побувати в зразковому притулку для тварин Баттерсі. Допоміг здійснити Діанчину мрію головний меценат проекту – генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банку Іван Світек.

Дівчинка разом з мамою і куратором проекту «Здійсни мрію», телеведучою Лідією Таран була в столиці Великобританії 4 дні. За цей час вона встигла вперше політати на літаку, відвідати найстаріший у світі Лондонський зоопарк, погуляти з далматинцем в парку біля Букінгемського палацу. Але найголовніше - відвідала омріяний притулок Баттерсі. Іван Світек, якого вразила мрія Діани про щастя тварин, також зустрівся з дівчинкою в Великобританії і прогулявся з нею лондонським зоопарком.

Проект «Здійсни мрію» стартував 29 квітня 2016 року, у Всесвітній день бажань. І відтоді, за допомогою небайдужих людей, здійснює великі мрії важкохворих дітей заради їхньої віри в щасливе життя, у якому є не лише медичні процедури, але й добро, усмішки та справжня підтримка.

Альфа-Банк Україна, що постійно опікується проблемами здоров’я суспільства, і дітей зокрема, підтримує проект «Здійсни мрію» та проводить різні ініціативи, серед яких екскурсії дітей до банку, арт-марафон #МояДитячаМрія у Львові, здійснення мрій тяжкохворих дітей тощо.    

Більше про проект «Здійсни мрію» та маленьку зоозахисницю можна дізнатися на сайті https://wish.1plus1.ua/about