A-CLUB

Мирослава Лукача призначено керівником корпоративно-інвестиційного блоку Альфа-Банку Україна

Новини 04 Липня 2017 - 16:25

У червні Альфа-Банк підсилився ще одним європейським фахівцем. Мирослав Лукач, що приїхав до Києва з Праги, призначений на посаду першого віце-президента, керівника корпоративно-інвестиційного блоку і відповідатиме за розвиток цього напрямку в Альфа-Банку та Укрсоцбанку.     
 
Мирослав Лукач має понад 20 років досвіду успішної роботи у міжнародних банках: Citibank, де він працював на керівних посадах у корпоративному блоці протягом 13 років, Erste Group, EBRD та ін. Протягом останніх років він активно займався розвитком напрямку корпоративного і банківського інвестування. 
 
«Я радий вітати Мирослава Лукача у нашій команді. Корпоративно-інвестиційний блок є пріоритетним для нас як найбільшого приватного банку країни. Мирослав володіє прекрасним знанням регіону центрально-східної Європи, а також істотним міжнародним досвідом завдяки роботі в банках зі світовим ім’ям. Я впевнений, що з експертизою Мирослава ми зможемо зробити наш обєднаний бізнес ще більш ефективним», ­– відзначив Іван Світек, СЕО банківської групи «Альфа-Груп» в Україні.
 
Мирослав Лукач народився у Словаччині (м. Прешів), вищу освіту отримав у Економічному університеті за спеціальністю «Міжнародна торгівля та фінанси» у Братиславі. Він вільно володіє 4 мовами: англійською, російською, чеською, словацькою та планує вивчати українську. 

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат