Новий портал для мандрівників: ціни без комісій і бонуси за покупки

Новини 27 грудня 2018 - 14:58

Альфа-Банк Україна створив travel-портал, який допоможе спланувати будь-яку подорож від а до я, не виходячи з дому.

https://travel.alfabank.ua – це онлайн-помічник, що дозволяє швидко і ефективно спланувати будь-яку подорож, чи то відпустку, чи ділову поїздку. У вас під рукою єдиний сервіс, який пропонує найбільше портфоліо туристичних послуг: онлайн-бронювання авіаквитків, залізничних та автобусних квитків, готелів. Оплата послуг здійснюється без комісій, а власники карти Travel від Альфа-Банку Україна за покупки на порталі заробляють додаткові бали мандрівника.

Перевага https://travel.alfabank.ua – це придбання квитків без будь-яких додаткових зборів або прихованих комісій. Користувач оплачує рівно ту ціну, наприклад, авіаквитка, яка зазначена у переліку пропозицій. Для тих, хто цікавиться вигідними і комфортними авіаперельотами, підготовлений «Перший незалежний рейтинг авіакомпаній», який формується з відгуків пасажирів – корисна інформація, щоб зробити найкращий вибір.

У головному меню порталу розміщені розділи «Готелі», «Авіаквитки», «Залізничні квитки», «Автобуси». При переході  у розділ користувач потрапляє у зручну форму вибору і придбання необхідного квитка або варіанту проживання. Якщо знадобиться консультація, служба підтримки на зв'язку 24/7 і готова відповісти на будь-які питання. Відповіді на найбільш популярні з них вже зібрані у розділі «Допомога мандрівникові».

Після реєстрації на порталі, користувачеві буде доступний особистий кабінет, у якому зберігається вся історія придбань. Щоб дізнатися подробиці замовлення або внести зміни в поточне замовлення, необхідно зайти в розділ «Мої замовлення». Реєстрація на порталі займає всього кілька хвилин. Якщо є акаунт в Facebook, необхідно натиснути кнопку «Реєстрація через Facebook», якщо немає – потрібно заповнити коротку форму реєстрації.

Для власників карти Travel від Альфа-Банку Україна кожна покупка на порталі буде приносити ще й подарункові бали мандрівника: 10 000 балів за оренду готелю, 2 500 балів за придбання авіаквитка, 2 000 за автобусний і 500 балів за залізничний квиток. Перейти на замовлення квитків власники карти Travel можуть з мобільного додатку Alfa-Mobile Ukraine. Накопиченими балами мандрівника можна компенсувати покупки в категорії travel в тому числі, здійснені на порталі.

Плануйте подорожі разом з https://travel.alfabank.ua. Куди б ви не прямували, нам з вами по дорозі!